D.U.K

Dažniausiai užduodami klausimai:

1. Kaip tapti klubo nariu?
2. Kaip užsiregistruoti?
3. Pamiršote slaptažodį?
4. Kaip nusiųsti PM žinutę?
5. Kaip atjungti naujienas į el.paštą?
6. Kodėl man neveikia teksto redaktorius forume?

1. Kaip tapti klubo nariu?
Norint tapti klubo nariu, reikia užpildyti prašymo formą, sumokėti 30 eurų įnašą (į kurį įeina 15 eurų metinis nario mokestis), bei prisiregistruoti klubo tinklalapyje. (Studentams, moksleiviams ir pensininkams reikia sumokėti 15 eurų įnašą į kurį įeina 8 eurų metinis nario mokestis).

2. Kaip užsiregistruoti?
Registruodamiesi turite užpildyti visus laukelius, bei nurodyti galiojantį el. pašto adresą. Užsiregistravus apie Jūsų anketos aktyvavimą informuosime jus el. paštu.

3. Slaptažodžio priminimas
Jeigu pamiršote savo slaptažodį, spauskite meniu skiltį "Prisijungti" ir puslapio apačioje po prisijungimo forma rasite nuorodą slaptažodžio priminimui.

4. Kaip nusiųsti PM žinutę?
Atsidarius nario anketą, šalia jo nuotraukos dešinėje pusėje matome užrašą: Siųsti PM. Jį paspaudus automatiškai paimamas nario el. paštas, todėl nereikia el.pašto adreso įvesti patiems. Siunčiant PM žinutę el. laiškas nesiunčiamas.

5. Kaip atjungti naujienas į el.paštą?
Atidarome pagrindinį puslapį ir čia įrašome savo el.pašto adresą:news
po to kai paspausite ant varnelės pamatysite, kad "naujienu atjungimas užsakytas". Prisijungus i savo el.paštą rasite laišką nuo Fotoklubo roboto, kur sekdami tolimesnius nurodymus atjungsite naujienų siuntimą.

6. Kodėl man neveikia teksto redaktorius forume?
Jeigu neveikia teksto redaktorius atnaujinkite savo naršyklės versiją.

Naujienų prenumerata

Rugsėjis 2017